ukisspoland - polski fanklub U-KISS
   Strona GłównaLinksArticlesNewsforumSearch
Luty 27 2020 00:00:35   
Kiss Me's
Nawigacja
Strona Główna
REGULAMIN!
Linki
Przyjaciele?/Affiliates?
Newsy
Artykuły
Download
Galeria
Szukaj
Forum
Tłumaczenia

UKISSTutorial
Współpraca - Polska
Affiliates - World


Licznik wejść
free counters
 o UKISSie


U-KISS (Kor: 유키스) jest skrótem od Ubiquitous Korean International Super Star, co dosłownie oznacza: Wszechobecna Koreańska Międzynarodowa Super Gwiazda, jest 7-osobowym boybandem z Korei Południowej pod skrzydłami NH Media. Zadebiutowali w 2008 roku singlem "어리지 않아" ("Not Young") Pierwotnie, dwóch członków z zespołu pochodzi z innej grupy, Xing. Teraz został tylko jeden.


Przed debiutem

U-KISSem zainteresowano się z powodu dwóch podstawowych członków Xing (Kevina Woo and Kim Ki Buma) I to z powodu faktu, że młodszy brat Kim Hyung Joona z SS501 miał zostać członkiem zespołu. Soohyun również stał się populanry, ze względu na to, że był trenowany i w JYP trainee i w Good Entertainment.


2008-2009: Debiut i nowy członek

U-KISS wydał pierwszy mini album, New Generation, 3 września 2008. Grupa zadebiutowała w Japonii, 15 sierpnia na Power of Atamix przy wsparciu SS501 i Paran. Niecały miesiąc później, grupa zadebiutowała w Koreańskiej telewizji promując "Not Young" w M! Countdown.

W styczniu, trzech członków, którzy potrafią mówić biegle po angielsku - Eli, Alexander i Kevin, dołączyli do ekipy w telewizji Arirang, gdzie w ramach programu "Pop in Seoul", prowadzili, wspólnie z Isak, program, który nazywał się 'All About You' . W luty grupa powróciła z kolejnym mini albumem "Bring it back 2 Old School". W kwietniu Eli został prowadzącym programu w MBC's show. Program nazywał się Fusion.

Po tym wszystkim, grupa skupiła się na promocjach za granicą. Głównie w Chinach i Tajlandii. W czerwcu pojawili się w chińskiej telewizji zwanej Hunan TV. W Tajlandii spotkali się kilkakrotnie z fanami. Spotkania trwały od października do listopada. Niedługo po tym, jak zostało ogłoszone, że do 6 osobowego zespołu dołączy - Lee Kiseop, U-KISS wydał kolejny, już 3 mini album - "Conti Ukiss". Album ukazał się 5 listopada 2009. Tego samego dnia powrócili na scenę z piosenką, "만만하니" ("Man Man Ha Ni") w M!Countdown.


2010: Only One

Zespół wydał swój długo oczekiwany, pierwszy album, Only One 3 lutego 2010. U-KISS tym razem nie rozpoczął promocji w M!Countdown, ale w KBSowym Music Bank, który był emitowany 5 lutego. U-KISS zaczął promocję kawałkiem 빙글빙글 (Bingeul Bingeul), który był głównym utworem na płycie.

W Marcu zaczęły się promocje na międzynarodowym szczeblu. Pierwsze na trasie były Filipiny, by tam również promować swój nowy album Only One. Koncerty odbywały się w wielkich centrach handlowych, gdzie fani w końcu mogli spotkać swoich idolów, ale również otrzymać od nich autografy. Kilka dni później zostało ogłoszone, że fani nie będą musieli długo czekać na kolejną wizytę swoich idoli. U-KISS ogłosił, że odwiedzą Filipiny ponownie, 29 maja 2010. U-KISS odwiedzi również Tajlandię oraz Hong Kong, gdzie również dadzą koncerty.

15 kwietnia 2010 U-KISS kontynuuje promocję albumu z kolejnym kawałkiem "뭐라고" ("Mworago") znów w M!NET. Mworago promuje się w wielu stacjach TV. Jednakże mimo wypuszczenia zapowiedzi wideo do Mworago, wideo nakręcone, nie zostało jednak wypromowane. Nigdy nie ujżało światła dziennego, nadal nie wiadomo dlaczego.


UKISS w całej Azji

Premiere Entertainment Philippines Inc. (PEP) sprowadził UKISS na Filipiny i w marcu i w obiecanym maju. Miało to rozpocząć promocję zespołu w całej Azji. 19 czerwca Geneses Dream Entertainment sprowadziło UKISS do Malezji by tam odbył się ich fanmeeting w Plenary Hall w Kuala Lumpur Convention Centre. Późniejszym terminie (11.09.2010) pojechali znów na Filipiny, by wystąpić jako goście u boku megagwiazdy koreańskiej muzyki - Raina, który miał na Filipinach zagrać koncert zatytuowany "Intensywność". Koncert odbył się w SM Mail of Asia.
30 Listopada, UKISS po raz pierwszy pojechał do Mongolii, by wytąpić w M Wave concert - specjanym show koreańskiej stacji Arirang. Odbył się on w pałacu Ulaanbaatar. Specjalny koncert miał uświęcić 20 rocznicę, wielkiej przyjaźni pomiędzy Koreą i Mongolią.

Dzięki sukcesowi na Filipinach, UKISS miał okazję zagrać koncert w Araneta Coliseum w Manilii, jednakże pierwotnie miało to mieć miejsce 29 maja 2010. Data ta uległa jednak zmianie, by w końcu mieć miejsce 14 czerwca 2010. Przyczynami prawdopodobnie były brak czasu na dokładne przygotowanie i zespołu i całego eventu.
UKISS na Filipinach pojawił się dzień wcześniej, 13 czerwca, by od razy wziąć udział w wielu konferencjach prasowych i wystąpić w kilku programach telewizyjnych takich jak Philippine Sunday Music Show, Party Philippinas i wziąć udział w celebrowaniu dnia niepodległości Filipin, gdzie dali występ. Publiczność miała szansę zobaczyć UKISS w Bingeul Bingeul i Man Man Ha Ni.
Kolejny występ w telewizyjnym programie o tematyce orientalnej - Showbiz Central pod patronem GMA Network, z którymi pracowali by wypromować zespół i swój album. Ich pierwszy tour nosił nazwę UKISS First Kiss Tour in Manila. UKISS to drugi zespół koreański, który miał możliwość występu w Araneta Coliseum, przed nimi zrobiła to grupa Super Junior.

2 sierpnia 2010, dwóch członków - Kevin i Alexander znów zostali wybrani na prezenterów Arirangowego M Wave, prowadząc show po angielsku i koreańsku.

19 Listopada 2010, by promować już 4 mini-album "Break Time", polecieli do Singapuru by dać koncert w The Kings of Freadom Concert, który miał miejsce w Bedok Reservoir Park.

UKISS z wielkim sukcesem również promował się w Japonii, gdzie 6 grudnia 2010 w Osace dał niezależny koncert, na który przybyło aż 3000 Kiss Me's.


Break Time: 4 Mini-album

UKISS wypuścił swój już 4 mini-album 4 października 2010 roku. Album zawierał 5 nowych piosenek i dwie wersje instrumentalne dwóch nowych piosenek. Również dołączony był 50stronicowy Photobook i karta z jednym członkiem zespołu. Karta była niewidoczna z zewnątrz, więc dla każdego fana była to niespodzianka, na którego akurat trafią. Trzy dni po wypuszczeniu albumu, znalazł się on na pierwszym miejscu listy Hanteo. Pierwotnie zwiastun videoklipu "Shut Up" miał ujżeć światło dzienne 3 października po południu, jednakże zostało to przełożone na 4 października.

Po raz pierwszy UKISS promował Shut Up 7 października, w znanym programie telewizji M!NET, zwanym M!Countdown!. Całe wideo zaczęto puszczać w stacjach TV również 7 października.


2011

Członkowie Dongho, Eli i Kiseup zostali zwerbowani do programu stacji MBC every1, by wziąć udział w nowym sitkomie zatytuowanym "Real School" (prawdziwa szkoła). Program ten jest 40 odcinkowym sitkomem, w którym będą grać 3 licealistów, którzy znajdują się w tzw. "Angielskiej wiosce", która ma im pomóc pokonać wszelkie lęki przed mówieniem w języku angielskim. Jego pierwszy odcinek pojawił się w TV 10 stycznia 2011 roku. W międzyczasie Dongho miał wystąpić po raz pierwszy w swoim życiu, w dramie zatytuowanej "Royal Family" (rodzina królewska) jako Jo Byung Joon. Drama miała być puszczana również w MBC.Oprócz dramy i sitkomie, Dongho wystąpił również w kilku filmach, m.in. "Villain&Widow" (Nikczemnik i Wdowa) i "My Black Mini Dress" (moja mała czarna sukienka).


Debiut w USA, odejście 2 członków i 2 nowych

We wczesnym 2011 wytwórnia ogłosiła, ze UKISS planuje zadebiutować w USA. Grupa nagrała około 100 piosenek, które miały być wybrane na nowy album, wydany w USA. Jednakże plany zostały tylko planami, po tym jak ogłoszono, że Alexander i Kibum odchodzą z zespołu. Opuścili oni zespół 23 Lutego 2011. Kilka dni po odejściu dwóch najważniejszych członków NH Media pokazało światu dwóch nowych członków Kim Jae Seopa iYeo Hoon Mina, wzbudzając tym wiele kontrowersji. Wiele teorii powstało na temat opuszczenia UKISSa przez Alexandra i Kibuma, oraz tak szybkiego naboru nowych członków. Wiele spekulacji było na ten temat, jakoby NH media już wcześniej powiedziało tym dwóm czlonkom, że nie mają czego szukać w UKISS i przy najnowszym albumie pracowali już nowi członkowie, a nie Xander i Kibum. Wszystko ucichnęło dopiero wtedy, gdy i Kibum i Alexander oficjalnie wypowiedzieli się na ten temat. Wielu Kiss Me's oburzyło się na sposób w jaki właściciele NH MEdia potraktowali obu członków cechując to jako "bezduszne" i "nieludzkie". Wielu Kiss Me's przestało nawet słuchać UKISS, na znak jakoby protestu. Również wielu odmówiło wspierania nowych członków. Kilka protestów również odbyło się przed budynkiem NH Media. Zagożałe fanki UKISSa stały pod budynkiem z wielkimi plakatami UKISS, na których już byli nowi członkowie, tylko z przerobionymi twarzami. Odbyło się deptanie plakatów oraz próby wymuszenia przywrócenia Kibuma i Xandera do zespołu.

Kim Jae Seop i Yeo Hoon Min znani są pod pseudonimami Kim Jae Seop jako AJ i Yeo Hoon Min jako Hoon. Przed debiutem AJ był założycielem koreańskiego boysbandu Paran. Z dwoma nowymi członkami zespół wydał nowy album 30 Marca 2011 roku - "Bran New Kiss". Stali się wielką sensacją, gdyż album był numerem jeden na wielu listach muzycznych. Wideoklip do piosenki "0330" promującej nowy album, został wypuszczony tego samego dnia. Nowy UKISS rozpoczął promocję w M!Countdown 31 Marca.
17 maja 2011 wraz z Super Junior i Girl's Day wystąpili w koncercie przyjaźni pomiędzy Koreą a Tajwanem - Korea-Taiwan Frendship Concert, który odbył się w TICC Taiwan. Grupa wystąpiła z piosenką "Shut UP!" Grupa również wystąpiła z utworem "0330" na Dream Concert 2011, który odbył się 28 maja 2011. Tego samego dnia pojawili się na czerwonym dywanie w Seoul World Cup Stadium. Występ transmitowany był 10 czerwca 2011.

28 Lutego UKISS rozpoczął nagrywanie filmu razem z Jay Parkiem, Kim Soo Ro i Park Ye Jin. Film ma tytuł "Mr. Idol" (Pan Idol), który pojawi się w kinach w Sierpniu. Jest to pierwszy film, który nagrywa grupa. Dongho pojawi się również w animowanym filmie 3D o tytule "Hong Gil Dong 2084". Podłoży głos głównemu bohaterowi, Hong Gil Dongowi. Film premiere miał 18 sierpnia. Ekipa producentów powiedziała: "Dongho ma piękną twarz, jest osobą z wielkim wachlarzem talentów, oraz ogromną ilością cech, które przejawiają jego rówieśnicy, ale także osoby starsze. Czyni to go idealną osobą do zagrania roli Hong Gil Donga" Produkcja Hong Gil Donga 2084 pochłonęła 36 Miliardów Wonów i 3 lata ciężkiej pracy.

13 Czerwca KBSowski program Music Bank odbył się na żywo w sercu Japonii, tokyo pod nazwą K-POP FESTIVAL: MUSIC BANK in TOKYO". UKISS był jednym z 15 grup, którym udało się wziąć udział w tym festiwalu. UKISS jest również uważany za najbardziej zajętą grupą w KPOPie...liczba show i eventów, w których występują jest ogromna. Również UKISS był jedną grupą z 10, która wystąpiła w Korean Music Wave 2011, który odbył się w Singapurze 15 czerwca 2011. UKISS pokazał swój talent i najbardziej popularne hity grupy: Man Man Ha Ni, Bingeul Bingeul, 0330 oraz...po raz pierwszy również wystąpili z piosenką Everyday. Poza występami w tym show Kevin był jednym z prowadzących ten koncert. Grupa również miała spotkanie z fanami 10 czerwca 2011 roku w Kuala Lumpur w Malezji.


Debiut w Japonii i sukces!!!

10 grudnia 2010, UKISS wypuścił na rynek japoński swój perwszy album 'First Kiss'. Album był kompilacją ich utworów od debiutu aż do Beak Time. First Kiss znalazł się na drugim miejscu na najbardziej prestiżowej liście w Japonii - Oricon Daily Charts - już tego samego dnia od jego wypuszczenia.

W maju 2011 UKISS oficjalnie podpisał umowę z Avex Japan, który miał zająć się ich japońskim debiutem. 24 Sierpnia planują wypuścić na rynek japoński Bran New Kiss w nowej, japońskiej wersji. Ich najnowszy album ma zostać wypuszczony w grudniu 2011 roku. 7 czerwca UKISS i kilku arystów kpopowych zorganizowało event zwany "Seoul- Osaka Music of Heart 2011", by pomóc ofiarom trzęsienia ziemi i tsunami, jaki miało miejsce w marcu w Japonii. Od 8 czerwca cała grupa poleciała do Japonii, by przygotować się do ich oficjalnego debiutu w Japonii. Ich marzeniem jest znaleźć się na pierwszym miejscu listy Oricon. UKISS również pojawił się na KPOP Premium Concert 25 czerwca 2011, który odbuł się w Fukuoce w Zepp Fukuoka. 7 czerwca grupa również pojawiła się w radio "Radio Kyoto KBS" oraz w show "Made in BS Japan". Pojawili się w nim w odcinkach między 15 a 20 czerwca.

UKISS pokazał Japonii jak bardzo popularne w Japonii są Hallyu (gwiazdy z korei promujące się zagranicą), gdy w Nagoi na meetingu z fanami, pojawiło się aż 5000 fanów. NH Media i Avex Japan, przyznało, że na taką ilość nie byli przygotowani i obie agencje i UKISS są naprawdę wzruszeni oddaniem i popularnością jaką spotkała UKISS w Japonii. Następny fanmeeting odbył się w Osace, bilety wyprzedane były już tego samego dnia. Mimo tego mnóstwo fanów zgromadziła się przed budynkiem dopingując i wiwatując swoich idoli. Kolejny szok jaki przeżył UKISS było tuż po fanmeetingu z fanami w Tokyo. W stolicy Japonii pojawiło się 10.000 fanów, co przerosło oczekiwania agencji Avex Japan.
Również pojawienie się na premierze filmu, w którym grał Dongho "My black mini dress". Dongho również będzie grał głowną rolę w nowym filmie o tytule "Don't cry mommy" (nie płacz mamo), który niedługo pojawi się w japońskich kinach.

Kilka dni później Avex Japan ogłosił, że pierwszy koncert dla większej ilości fanów odbędzie się w Osace w 2012 roku.


Powrót do Korei i drugi album!

Będąc wciąż w Japonii, zajęci promocją, ogłosili, że we wrześniu wracają do Korei, by wrócić z nowym albumem. NH Media powiedziało, że UKISS będzie pracował z najlepszymi muzykami w Korei, Japonii, a nawet zatrudnili jednego z czołowych amerykańskich producentów. Prace nad albumem trwają w czasie ich przygotowań, w jednym z najlepszych studio nagraniowym w Japonii, mieszczącym się w Osace. Reprezentant NH Media ogłosił: "Kompozytorzy z Korei, Japonii i USA zebrali się w jednym miejscu, by wydobyć z UKISSa, nowe brzmienie i pomóc z wszelkimi przygotowaniami wokalnymi i muzycznymi."

Również ogłoszono, że UKISS będzie miał współutwór na albumie z AJ poprzednim zespołem - Paran. Album pojawi się w sklepach 4 września 2011 roku.


Koncerty

NH Media ogłosiło, że dokonają wszelkich starań by wyprmować Bran New Kiss w wielu azjatyckich miastach. Cały even był szczegółowo zaplanowany, jednak jego nazwa nie została ujawniona. Promocja miała rozpocząc się w Maju, przed ich występami w Japonii i miała skończyć się w lutym. Zaplanowany był również pierwszy występ dla fanów w Brunei 29 maja 2011. Byłaby to pierwsza koreańska grupa, która wystąpiła w tym kraju. Jednakże show w Brunei zostało przełożone z niewiadomych przyczyń. Grupa miała odwiedzić Tajwan i Malezję.

UKISS miał dać koncet w USA, oprócz tego liczne koncerty w całej azji. Do końca roku NH Media ma zamiar wypromować grupę w USA, Kanadzie, Japonii, Tajlandii, Chinach i Singapurze.

Credits: przed debiutem, pierwszy akapit = en.wikipedia (przetłumaczyłam), cała reszta = Ada @ukisspoland.blogspot.com (vel. InariUP)
Credits: before debiut, first paragraph = en.wikipedia (did the translation), rest = Ada @ukisspoland.blogspot.com (vel. InariUP)
 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Translate
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 97
Najnowszy Użytkownik: MathewGAF
Twitter
UKISSPOLAND A PLACE FOR ALL POLISH KISSMES TO BE AS ONE BIG FAMILY
Powered by PHP-Fusion
CMS Artworks Original Theme by CMS Artworks © 2003-2005
1053567 Unikalnych wizytZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie